FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


3 participanți

    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 3:40 pm

    1.stiu ca nu indeplinesc modelul dat de bilibao dar e greu de urmat in cazu meu...am o reclamatie pt vyorel si adelin caci am bagat o harta la vot si aceasta a iesit...am spus clar ca o voi baga cand va expira timpul ,dar peste 5 minute vine adelin si baga el vot ,nici macar cu numele harti...niste aiureli....baga el de dust(fara vot) ..apoi am spus clar ca va iesi harta bagata de mine deoarece a fost primul vot .....am bagat-o
    2. Si vyorel cica vb cu adminu sa-mi dea suspend ca nu am bagat vot..dar nu mi se pare corect...cer ca adelin si vyorel sa nu mai fie admin...daca vyorel e prea ocupat sa-si dea intalniri cu fete pe cs atunci inteleg de ce nu mi-a vazut votu'
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 3:52 pm

    ma butule 1 nai vazut io nici nu eram cand voi va ceratati eram pe mess da in cs erama fk nobule... asa ca imi faci reclamatie degeaba nam schimbat io nimik sau am dat vot.... !nobule ar trebui sa ai suspend admin,era harta pe dust api ai schimbat fara vot ,si tot tu faci figuri! mai faci si pe nebunu dupa... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil


    ba si ce te intereseaza ce fac.. io nobulex-( ,mai ma acuzi si degeaba ...


    app vro dovada ceva?
    avatar
    AdElIn


    Mesaje : 3
    Data de înscriere : 23/11/2008

    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  AdElIn Vin Dec 12, 2008 4:01 pm

    ma io nu am vazut ca ai dat la vot ca eram spect dar u ai zis ca nam dat la vot dar am dat ma mincinosule am martori toti care jucau pe sv ma mincinosule cum zice viorel ar trebui sa ti se suspende adminu pe macaar 4 zile
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 4:21 pm

    in primul raand limbaju..eu nu ma injosesc cu niste putoi ca voi...si am si martori.....astept parerea adminului...Numai bine! lol!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 4:27 pm

    mincinos???? lol! am spus ca ai dat vot fara sa spui numele harti.....macar de dadeai cu numele hartii.....deci in concluzie ati merita sa nu mai fiti admini.. vyorel si ai grija cum vorbesti..nu uita ca esti in proba si e posibil sa nu mai ai admin..asa ca te-as sfatui sa-ti ceri scuze
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 4:43 pm

    io ma asta oi fi io in proba.... da cand oi avea tu activitatea mea pe server atunci sa comentezi pana atunci pot sa fiu si slot degeaba.. ai tu helper sau ce ai ca joci din ani in pasti si cand joci mai faci si figuri ne faci pe noi putoi ,lesiantule adelin nici nui mere adminu ca i la scos bili decat io cu tine eram admin cred.. i io vb pe mess cu papusika aia... lasa ca vb io diseara cu bilibao .degeaba ai admin...
    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 4:50 pm

    martorii vor vorbi:)eu am degeaba admin????prietene...toti vad,si au vazut cat de prefacut poti fi..si mai ales adelin...Smile)))
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 5:03 pm

    ba dute lasate de cs ,sau cautati alt server.... sti numai sa inbarligi... da vom vedea noi ca cn va fi...
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 5:24 pm

    Smile) lasa frate ca vedem noi...si de cs dc sa ma las?ca vrei tu???ma abtin sa nu te injur caci dovedesc ca am cei 7 ani de-acasa dar tu nici paia din boscheti nu ii ai
    avatar
    *elena*bilibao*


    Mesaje : 15
    Data de înscriere : 23/11/2008

    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  *elena*bilibao* Vin Dec 12, 2008 5:56 pm

    Viorele te mananca pielea dar lasa ca te scarpin eu,pt ca am vb eu ai obtinut adminu dar lasa ca tot eu til suspend.Adelin de azi nu mai ai admin(Esti concediat) santa rendeer santa
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 6:00 pm

    elena multumesc pentru intelegere...cazu' ar fi fost sa fie concediat si vyorel dar e bine si asa suspend..oricum...reclamatiile deabia au inceput pt vyorel(si aici nu ma refer ca voi face mereu reclamatii) dar deha su alti playeri si-au dat seama de cn e acest vyorel..ms oricum
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  -=LcM-=gabi Vin Dec 12, 2008 6:12 pm

    haha elena pe adelin lai concediat si lui vyo doar suspend nui frumos lasa ca ai dau eu suspend lui vyo cat cred eu ca i se cuvine si ban pe forum ptr limbaj




    ASTEPT SA VB CU BARBATATU SI VOM DECIDE:p


    Ultima editare efectuata de catre gaby in Vin Dec 12, 2008 6:16 pm, editata de 1 ori
    avatar
    *elena*bilibao*


    Mesaje : 15
    Data de înscriere : 23/11/2008

    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  *elena*bilibao* Vin Dec 12, 2008 6:15 pm

    Aha gaby bn am si uitat Viorel suspend sau concediat cum vrei tu Very Happy si pt (reclamati adusa unui owner)

    Continut sponsorizat


    reclamatie impotriva lui vyorel si adelin Empty Re: reclamatie impotriva lui vyorel si adelin

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 12:39 pm