FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


2 participanți

    reclamatie VyO.ReL

    M@Fy@
    M@Fy@


    Mesaje : 34
    Data de înscriere : 07/12/2008
    Localizare : Bucuresti => Sector 2 ( Capatu L'u 14 )

    reclamatie VyO.ReL Empty reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  M@Fy@ Vin Dec 12, 2008 5:45 pm

    Nick admin : VyO.ReL
    Motiv : folosirea in exces a sound'urilor , pozele nepostate pe forum , se da jmeker
    Dovada : Docamdata nu am stat sa iau dovezi da mia ajuns pana peste limita X( cat sa'l mai suport e inervant ...
    _<>_ De akm inkl o sa ii fac un print la fiecare greseala dea lui ! _<>_
    Dar multi admini jtiu ast .... ca e jmeker ... sau poate doar eu consider asta ... elena , gaby , bili ? luati decizie frt ... amy era prieten da nici chear aja ...
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 5:50 pm

    intotul deacord cu tine... cred ca vyorel nici amx nu stie.....mafia te sustin
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  -=LcM-=gabi Vin Dec 12, 2008 6:01 pm

    vyo.rel cu parere de rau are dreptate mafia am vazut chiar eu ce abuz de sunete faci si cu pozele posteazale pe forum alfel o sa ai ban, si am mai observat ca mai ai scapari si injuri nui frumos astept sa vad ce zice si bilibao si vom lua o decizie.
    M@Fy@
    M@Fy@


    Mesaje : 34
    Data de înscriere : 07/12/2008
    Localizare : Bucuresti => Sector 2 ( Capatu L'u 14 )

    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  M@Fy@ Vin Dec 12, 2008 6:13 pm

    eu il vad mereu pe sv ... in fiecare zi ... m'am obisnuit ... dar cat sa mai suporti X( nu ca il urask sau altceva ... dar si multi playeri jtiu ast !


    _<>_ Playeri kre sunt inregistrati pe forum ii rog eu sa isi spuna parerea pt ca nu li se vor intampla nik ! _<>_
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 6:28 pm

    gaby tu vb... dupa ce miai zis mie si lu hostel sa numaif acem cu sunete u facei haha3 cand te lau cineva sau vb cu u.. daca esti owneri nu insemna ca suferi... sunteti owneri degeaba intrati din ani in pasti... tramavi saracu are vro 50 de ore pes erver io vreau 40 si aveam niste admine....


    astept decizia ma concediati [dati ban server + forum] sau suspend astept bilibao!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 6:33 pm

    deci nu degeaba ziceam ca se i-a in gura cu toti:)))....ceea ce ii zici tu lu gaby exact asta faci tu...suferi de owner...pana acum gaby mi s-a parut model..la fel ca si ceilalti owner..frumos server..pacat ca e cateodata poluat de reziduri ca tine vyo
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 12, 2008 6:35 pm

    io num suferit nicodata de admin.. , nam schimbat harta fara vot sau kick.. slay degeaba ,pe cand tu...

    joc pe server asta aproape deo lona am vro 40 de ore pe server fiecare zi intru ca sa ce.. sa dau de ..... ca tine...

    io frate ma iau in gura cu owneri ca ma deranjeaza ca zice sa nu fac ceva da ei fac... si asta ma oftica..
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  -=LcM-=gabi Vin Dec 12, 2008 6:50 pm

    deci vyo eu atat iti mai zic data viitoare iti spun pa

    Continut sponsorizat


    reclamatie VyO.ReL Empty Re: reclamatie VyO.ReL

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:30 am