FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


3 participanți

    reclamatie d@wel si simplu

    avatar
    superstar


    Mesaje : 16
    Data de înscriere : 15/12/2008
    Varsta : 37

    reclamatie d@wel si simplu Empty reclamatie d@wel si simplu

    Mesaj  superstar Mier Dec 17, 2008 11:26 pm

    1.Nikul Adminului: D@wel si Simplu
    2.Motivul plangeri: am pus pozele dar ei mi-au dat ban pe motiv ca prima e screenshot, dar nu este, ei nu inteleg ca la prima poze nu apare, ca este ss facut de admin, doi zic ca nu sunt clare(nu stiu ce vor mai mult de atat) si 3 pe motiv ca ar fi facut 3 poze, dar in folder nu sunt decat 2, nu am cum sa pun 3 din moment ce nu sunt decat 2, ei nu inteleg astea, si vreau sa vad si eu un screenshoot in care sa vad unde a facut el 3ss, pt ca trb sa faca si el un asemenea screenshoot pt a arata ca sunt 3 poze.
    3.O dovada clara (demo/print) : dovada, pozele sunt postate la cereri unban


    Cer ridicare banului si sanctionarea adminilor, in caz contrar, sa ma lase macar sa joc si sa imi faca alte poze daca astea nu sunt "clare", sa imi faca cate poze vor ei eu le postez, cum postez de 3 zile zi de zi, dar sa nu mai faca ca acum am facut n poze si tu ai trm n-1, ...... deci ban(asta ca sa se scoata el).
    d@w3l
    d@w3l


    Mesaje : 17
    Data de înscriere : 09/12/2008

    reclamatie d@wel si simplu Empty Re: reclamatie d@wel si simplu

    Mesaj  d@w3l Joi Dec 18, 2008 11:14 am

    1.La mina noi nu ti-am dat ban(eu personal nu ti-am dat)
    2.Cum se face k toti admini care erau de fata inclusiv playerii au vazut k ti-am fc 3 poze,deci care e ala mincinos aici?????
    Si in plus de asta daca era sa iti fac doar sa 2 poze la ultima poza trebuia sa arata un mesaj cu forumu ca sa le postezi la tine nui asa ceva asa ca te rog nu mai comenta degeaba ca nu te-a nedreptatit nimeni Evil or Very Mad

    Lasam la atitudinea adminilor mai mari aici sa judece ei care e vinovat ok?
    avatar
    superstar


    Mesaje : 16
    Data de înscriere : 15/12/2008
    Varsta : 37

    reclamatie d@wel si simplu Empty Re: reclamatie d@wel si simplu

    Mesaj  superstar Joi Dec 18, 2008 1:47 pm

    crezi ca daca eram codat mai faceam atata caz, si mi-am luat si ban, stiu ca nu de la tine, dar nu mai era nici o poza facuta pe harta aia, doar cele doua de le-am postat, scoate si mie banul sa pot juca din nou, si poti sa imi faci poze ca si pana acum, ca nu a fost zi in care sa nu mi se faca poze, doar ca acum pur si simplu nu au fost decat pozele alea pe harta respectiva, daca eram codat o lasam balta, nu mai insistam atata, nu aveati motiv sa imi da-ti ban pt ca nu am dat numai head-uri si nici nu a zis vreunu ca am dat prin zid, stii bine, iar scorurile acelea mari pe care le am sunt pt ca joc fff mult cs si destul de bine, tinand cont ca am jucat 3 ani consecutiv in pgl
    bilibao
    bilibao
    Admin


    Mesaje : 64
    Data de înscriere : 22/11/2008
    Varsta : 38

    reclamatie d@wel si simplu Empty Re: reclamatie d@wel si simplu

    Mesaj  bilibao Joi Dec 18, 2008 6:58 pm

    Pacpac din ce cred eu pe ultima poza trebuia sa scrie "posteaza pozele pe ........ pt unban. Ar fi frumos sa mai cauti .




    CLOSED

    Continut sponsorizat


    reclamatie d@wel si simplu Empty Re: reclamatie d@wel si simplu

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 2:06 pm