FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


    reclamatie {lcm} gaby

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    reclamatie {lcm} gaby Empty reclamatie {lcm} gaby

    Mesaj  Vizitato Vin Dec 19, 2008 4:16 pm

    este vorba de adminul gaby...iam dat bat lu unu yunus ca m-a injurat de mama....si sa se puna un admin in locul meu....ce ar fi facut...cred ca nici un kick sau un slay nu ar fi rezolvat problema..asa ca i-am dat ban permanent....apoi a venit lcm gaby ca dc i-am dat ban si etc......mi-a scos si adminu'...owneri luati va rog masuri caci nu mi se pare corect ce s-a intamplat si yunus asta e si cumnatul lui gaby..dci va dati seama ce bascalie......poate imi iau si ban.....Smile) sincer...cer sa se ia masura impotriva lui gabi....(imi cer scuze daca am scris cuvinte gresit dar e a doua oara cand se intampla asta si innebunesc de atati nervi)a....era sa uit .....banurile se scot doar de owneri....deci.......mai ales ca dupa ce ia scos unbanu a zis YUNUS :''uite cumnate....acesta mi-a dat ban'' deci va dati seama care e situatia...asta se intampla daca sunt foarte multi admini.....

    ps: ma refer la {lcm} gabi nu la gaby ownerul
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    reclamatie {lcm} gaby Empty Re: reclamatie {lcm} gaby

    Mesaj  -=LcM-=gabi Vin Dec 19, 2008 4:26 pm

    frate se pare ca u traiesti pe alta planeta gaby sau -=LcM-=gabi e unu si accelasi deci iti spun de acum bafta si multa sanatate nare rost sa ma cobor la nievul tau de incopetent si faca cei 7 ani de acasa

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 1:12 pm