FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


+2
-=LcM-=PIUmB
Gangsta
6 participanți

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    avatar
    Gangsta


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 19/12/2008

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  Gangsta Vin Dec 19, 2008 6:42 pm

    Nick: Gangsta
    ID: yo_gangsta_cs
    Varsta: 16
    IP: ~
    Minute: ~
    Regulament Cerere Admin/Slot: Citit
    Motiv: Doresc admin pt ca vreau sa indepartez codatii si lagari de pe sv Very Happy
    Server: CS 1.6
    Cunostinte AMXX: DA
    avatar
    -=LcM-=PIUmB


    Mesaje : 7
    Data de înscriere : 14/12/2008

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty PlUmB

    Mesaj  -=LcM-=PIUmB Vin Dec 19, 2008 6:47 pm

    ai un pro de la mine...Wink...da sa te mai vad pa serv...ownerii decid...bft
    d@w3l
    d@w3l


    Mesaje : 17
    Data de înscriere : 09/12/2008

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Re: Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  d@w3l Vin Dec 19, 2008 7:22 pm

    de la mine ai un contra eu sincer nu prea te-am vazut si din cite stiu eu s-a schimbat regulamentul nu se mai da admin decit dc ai 100 ore jucate pe server Smile


    Ultima editare efectuata de catre d@w3l in Vin Dec 19, 2008 7:26 pm, editata de 1 ori
    ArsenaL || KidS
    ArsenaL || KidS


    Mesaje : 15
    Data de înscriere : 04/12/2008

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Re: Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  ArsenaL || KidS Vin Dec 19, 2008 7:24 pm

    Deci ai 0 min pe sv ai intrat vreodata pe sv ? Sunt Contra !
    Daca te vad pe sv mai des poate o sami schimb parerea dar momentan Contra ! No
    Simplu
    Simplu


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 15/12/2008
    Varsta : 35
    Localizare : Iasi

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Re: Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  Simplu Vin Dec 19, 2008 8:34 pm

    Cerere Respinsa , Nu ai orele , plus ca ai juma de ora jukata si d'aku vrei admin ah ...? ca iti plaje srv si vezi doamne poate ma lipesc de un admin .. tre sa fii de incredere mah .. pa . sa inchida cineva topicu.
    ArsenaL || KidS
    ArsenaL || KidS


    Mesaje : 15
    Data de înscriere : 04/12/2008

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Re: Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  ArsenaL || KidS Vin Dec 19, 2008 9:26 pm

    Mei Simplu nu esti owner,nu esti moderator deci nai dreptul sa decizi u daca este sau nu acceptata cererea !
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Re: Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  -=LcM-=gabi Vin Dec 19, 2008 10:23 pm

    simplu urmatoarea abatere de genul vei fii suspendat 3 zile ca admin si pe forum deci nu ai nici un drept sa spui cerere respinsa u doar iti spui parerea sper ca neam inteles




    CERERE RESPINSA REVINO CU ALTA DUPA CE ACUMULEZI 100 DE ORE PE SV

    Continut sponsorizat


    Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto Empty Re: Vreau Si Eu Admin... Am Vazut Ca Servaru E Misto

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:14 pm