FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


4 participanți

    cerere admin

    avatar
    tramvai


    Mesaje : 13
    Data de înscriere : 03/12/2008

    cerere admin Empty cerere admin

    Mesaj  tramvai Joi Dec 04, 2008 10:39 am

    nik:tramvai varsta:21 id:armando_stancu@yahoo.com doresc si eu admin pt ca cel putin dimineata de la 9 si pana la ora 2 sunt numai codati,si asi dori sa pastrez un joc placut,doar sa dau kik nu vreau altceva. minute petrecute:cam 3-4 ore dimineata si mai mult seara. cu mult respect TRAMVAi
    avatar
    AlqiL@ D@nY


    Mesaje : 6
    Data de înscriere : 24/11/2008

    cerere admin Empty Re: cerere admin

    Mesaj  AlqiL@ D@nY Joi Dec 04, 2008 11:14 am

    affraid Ba tramvai te-am vazut ieri pe serv si aveai un cod......sa-ti para bine ca nu ai luat ban Twisted Evil ....dar asta e parerea mea king ...bilibao fa ce vrei No
    avatar
    tramvai


    Mesaje : 13
    Data de înscriere : 03/12/2008

    cerere admin Empty Re: cerere admin

    Mesaj  tramvai Joi Dec 04, 2008 12:31 pm

    AlqiL@ D@nY a scris:affraid Ba tramvai te-am vazut ieri pe serv si aveai un cod......sa-ti para bine ca nu ai luat ban Twisted Evil ....dar asta e parerea mea king ...bilibao fa ce vrei No
    nu frate puteti sa ma urmariti cand vtreti voi ca nu joc codat
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    cerere admin Empty Re: cerere admin

    Mesaj  -=LcM-=gabi Vin Dec 05, 2008 12:14 am

    dany teas ruga frumos sa vb frumos cu jucatori fara suparare nu a frumos "ba" iar cu cererea ta tramvai sunt contra nu team vazut decat in seara asta pe sv mai asteapta si alte pareri
    avatar
    tramvai


    Mesaje : 13
    Data de înscriere : 03/12/2008

    cerere admin Empty Re: cerere admin

    Mesaj  tramvai Vin Dec 05, 2008 1:03 am

    gaby a scris:dany teas ruga frumos sa vb frumos cu jucatori fara suparare nu a frumos "ba" iar cu cererea ta tramvai sunt contra nu team vazut decat in seara asta pe sv mai asteapta si alte pareri
    OK GABY AM INTELES SPER CA O SA IMI DATI SI MIE MACAR UN SLOT PANA VA MAI CONVINGETI IN PRIVINTA MEA SI SPER SA IMI SCOTI SI MIE BANUL
    bilibao
    bilibao
    Admin


    Mesaje : 64
    Data de înscriere : 22/11/2008
    Varsta : 38

    cerere admin Empty Re: cerere admin

    Mesaj  bilibao Vin Dec 05, 2008 4:57 pm

    De aceeasi parere sunt si eu,adica slot.O sa fii contactat pt slot. Si ai 441 de minute jucate pe sv.Bv si joaca in continuare si mai vedem de admin peste o luna.Sal si bft.

    Continut sponsorizat


    cerere admin Empty Re: cerere admin

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 3:10 pm