FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


3 participanți

    bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  Vizitato Mar Dec 09, 2008 10:58 am

    servarul e foarte misto : nare lag nu prea sunt codati se vb frumos doar ca e o mica problema cu fulgi aceaa io cred ca ar trenui sa scoti pluginul acela de ninge....
    aLeX
    aLeX


    Mesaje : 6
    Data de înscriere : 09/12/2008

    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  aLeX Mar Dec 09, 2008 2:47 pm

    dece sa scoata pluginu ala mie mi se pare prea kalumea .....doar k mai te incurca putin la tinta da.... e belea Very Happy Very Happy
    avatar
    *elena*bilibao*


    Mesaje : 15
    Data de înscriere : 23/11/2008

    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  *elena*bilibao* Mar Dec 09, 2008 3:15 pm

    Pluginul nu o sal scoata doar nu o sa mai trageti cu bulgari k sa nu mai incurce. santa rendeer santa
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  Vizitato Mar Dec 09, 2008 4:16 pm

    pai asta e incurca la tinta cand aud pe cineva si vreau sa dau prin perete nu pto din cauza stelutelor..(:
    bilibao
    bilibao
    Admin


    Mesaje : 64
    Data de înscriere : 22/11/2008
    Varsta : 38

    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  bilibao Mar Dec 09, 2008 4:24 pm

    Gloantele nu trec prin PERETE,nimic.O sa modific pluginul sal fac sa dispara bulgarii mai rpd sau ii scot de tot.
    Ms pt pareri. santa
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  Vizitato Mar Dec 09, 2008 4:39 pm

    ascaotei de tot ,app de ce cererea mea de admina fost respinsa:(? ceam gresit
    bilibao
    bilibao
    Admin


    Mesaje : 64
    Data de înscriere : 22/11/2008
    Varsta : 38

    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  bilibao Mar Dec 09, 2008 4:49 pm

    Sti tu mai bn dc,nu vreau sa intru in detalii.
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  Vizitato Mar Dec 09, 2008 5:12 pm

    pot sa refac cererea Very Happy ????

    Continut sponsorizat


    bv cel mai tare fatamea.servegame.com Empty Re: bv cel mai tare fatamea.servegame.com

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:18 am