FataMea.ServeGame.Com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Public de C.S 1.6

GameTracker

Cine este conectat?

În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Joi Mai 07, 2009 1:04 pm


5 participanți

    Nu mi se parwe corect ..

    Simplu
    Simplu


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 15/12/2008
    Varsta : 35
    Localizare : Iasi

    Nu mi se parwe corect .. Empty Nu mi se parwe corect ..

    Mesaj  Simplu Mier Dec 17, 2008 6:40 pm

    Un "Pro" ... treage de fiecare data prin pereti ... uite la d2 , tragi prin pereti in baza la ct , la B prin zid , peste tot ... de ce pus pluginu no_walls ? nu inteleg .. ca si cum ai avea un pas in fata .. si te da cu 2 inpoi .. sa mor eu .. nu pot juka bne aja No
    Parerea mea , ar fi bine sa scoti pluginu ala , si este alt plugin pt admini , ca atunci cand stati spec , saai nijte vectori .. care iti dai seama de wall.
    Iar nu mi se pare corect Anti-Bhop , e ceva care la un pro , nu lipseste ... Laughing

    Nu vreau sa ma cred mai presus , eu imi dau doar parerea.

    Ceea ce ar trebui sa faca fiecare player ce joaca pe santa "FataMea.ServeGame.Com" santa
    avatar
    -=LcM-=gabi


    Mesaje : 138
    Data de înscriere : 24/11/2008
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti

    Nu mi se parwe corect .. Empty Re: Nu mi se parwe corect ..

    Mesaj  -=LcM-=gabi Joi Dec 18, 2008 12:07 pm

    eu sincer am decis sa lasam pluginul no_walls ptr a nu fi discutii ca ala are cod trage prin pereti si tot asa, si sunt obisnuit sa nu se traga e mai bine asa spun eu ,iar cu bunny shop nu vom scoate pluginul de depistare
    bilibao
    bilibao
    Admin


    Mesaje : 64
    Data de înscriere : 22/11/2008
    Varsta : 38

    Nu mi se parwe corect .. Empty Re: Nu mi se parwe corect ..

    Mesaj  bilibao Joi Dec 18, 2008 7:01 pm

    VOR RAMANE AMANDOUA PLUGINURI.
    killerash
    killerash


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 17/12/2008
    Varsta : 30

    Nu mi se parwe corect .. Empty Re: Nu mi se parwe corect ..

    Mesaj  killerash Vin Dec 19, 2008 7:13 am

    1.Fac lag ..
    2.Pluginul acela cu "wallul adminilor" il stiu si iti spun ca nu ar folosi..deoarece nu toti adminii de aici se uita pe un codat..ii fac direct poze si il trimit pe forum..Neutral
    3.E penibil sa nu dai la pereti..ca eu rup peretii si degeaba Neutral..
    4.Sau cumva nu stiti counter-strike si acum avansati.si vreti sa nu luati prin zid?
    avatar
    eX-Some1


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 16/12/2008

    Nu mi se parwe corect .. Empty Re: Nu mi se parwe corect ..

    Mesaj  eX-Some1 Vin Dec 19, 2008 11:13 pm

    Simplu a scris:Un "Pro" ... treage de fiecare data prin pereti ... uite la d2 , tragi prin pereti in baza la ct , la B prin zid , peste tot ... de ce pus pluginu no_walls ? nu inteleg .. ca si cum ai avea un pas in fata .. si te da cu 2 inpoi .. sa mor eu .. nu pot juka bne aja No
    Parerea mea , ar fi bine sa scoti pluginu ala , si este alt plugin pt admini , ca atunci cand stati spec , saai nijte vectori .. care iti dai seama de wall.
    Iar nu mi se pare corect Anti-Bhop , e ceva care la un pro , nu lipseste ... Laughing

    Nu vreau sa ma cred mai presus , eu imi dau doar parerea.

    Ceea ce ar trebui sa faca fiecare player ce joaca pe santa "FataMea.ServeGame.Com" santa
    Cu nowalls nici eu nu ma impac , il mai scot pe hartile cu awp , in special bycastor , ca fara sa dau prin pereti nu traiesc ^^ .

    Continut sponsorizat


    Nu mi se parwe corect .. Empty Re: Nu mi se parwe corect ..

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 08, 2024 2:54 am